14 lutego - Walentynki. Czas na niebanalny prezent.

Historia dnia zakochanych sięga średniowiecza. Brytyjczycy uważają to święto za własne, ponieważ rozsławił je Walter Scott. Nie do końca jednak jest to zgodne z prawdą. W zasadzie Walentynki są świętem kościelnym, ponieważ w tym dniu, w Kościele katolickim, obchodzimy wspomnienie świętego Walentego. Kim był święty Walenty?

Święty Walenty był biskupem i męczennikiem chrześcijańskim. Ponieważ w czasach Cesarstwa Rzymskiego sprzeciwiał się woli cesarza i udzielał potajemnie ślubów zakochanym legionistom, został ogłoszony patronem zakochanych.

Mało osób wie, iż święty Walenty jest, także patronem osób cierpiących na choroby nerwowe i epilepsję.

W tym dniu, pragniemy podarować bliskiej osobie coś szczególnego. Zwykle wśród niespodzianek pojawiają się wyjścia na romantyczną kolację, ulubiony film do kina czy spacer. Pandemia zmieniła jednak naszą rzeczywistość
i niestety, nie możemy w tym roku zaproponować drugiej osobie wielu z tych przyjemności. Część osób, woli, także pozostać w domu. Co nam pozostaje?
Na szczęście dużo pomysłów, które wbrew pozorom, mogą znacznie bardziej zbliżyć do siebie, niż się wydaje. W dzisiejszych czasach, wiele osób jest zapracowanych, zagonionych i nie ma czasu na obcowanie „tylko we dwoje”. Czas spędzony tylko we dwoje, w zaciszu własnego domu, bez dzieci
i codziennych obowiązków, może okazać się o wiele bardziej przyjemny, niż powszechne wyjście do kina. Jak można zorganizować niezapomniane Walentynki zostając w domu? Oto nasze propozycje:

 • Romantyczna kąpiel tylko we dwoje.

  Do zorganizowania takiego wieczoru potrzebne będą świece (im więcej tym lepiej), zapachowe olejki (według upodobań) oraz esencjonalne żele do kąpieli. Nie zaszkodzi, także lampka wina.

  Klorane zmysłowe żele pod prysznic
 • Romantyczna kolacja.

  Jeśli nie macie czasu lub ochoty przygotować kolacji we własnym zakresie, polecamy zamówić jedzenie do domu. Zostanie więcej czasu na przygotowanie romantycznego nastroju (świece, serwetki, muzyka).

 • Romantyczny masaż dla dwojga.

  Tutaj możliwości są nieograniczone. Po całym tygodniu pracy, ukochana osoba na pewno bardzo doceni masaż relaksacyjny. Nie trzeba znać technik masażu. Gwarantujemy, iż zaangażowanie i dobry balsam w zupełności wystarczą. Masaż odpręża, relaksuje i dobrze wpływa na nasze samopoczucie.

  Avene Body
 • Na wieczorny, walentynkowy relaks polecamy, także preparaty potęgujące doznania (żele intymne, żele stymulujące i nawilżające itp.)

  Durex

 

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl