Opcje przeglądania
Producent

Bebilon

W oparciu o najnowszą wiedzę naukową i przy wykorzystaniu składników odżywczych wspierających rozwój najmłodszych, marka Bebilon stworzyła szeroką gamę mlek modyfikowanych, przeznaczonych zarówno dla noworodków, jak i dla starszych dzieci. Działając jako apteka internetowa, oferujemy bogaty wybór produktów dla niemowląt, które z różnych powodów nie mogą być karmione piersią.

Wśród produktów marki Bebilon, jakie proponuje sklep Apteka w Sieci, można znaleźć między innymi Bebilon mleko 1, przeznaczone dla noworodków od urodzenia do 6 miesiąca życia czy specjalistyczne mleko Bebilon Ar 2, które powstało z myślą o dzieciach cierpiących z powodu ulewań. Nasz asortyment obejmuje też mleka Bebilon Junior 3, przeznaczone dla maluchów powyżej pierwszego roku życia, wzbogacone o takie składniki, jak witaminy A, C i D oraz kwas alfa-linolenowy. Każdy z oferowanych produktów wyróżnia przystępna cena oraz naturalny skład, gdyż mleka Bebilon nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie (GMO).

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl