Butelki i akcesoria do karmienia niemowląt

Oferujemy smoczki na butelki dostępne w różnych rozmiarach i wykonywane z bezpiecznych materiałów, takich jak silikon, który nie wpływa ani na smak, ani zapach pokarmu. Tworzywo to posiada także odpowiednią miękkość, dostosowaną do delikatnej buzi dziecka. Dzięki przemyślanemu kształtowi smoczków, karmienie butelką jest dla malucha równie naturalne, co i karmienie piersią. Smoczki pozwalają na kontrolę ilości podawanego dziecku pokarmu, zapobiegając tym samym przejadaniu się i tzw. ulewaniu się mleka. Produkty te zapewniają więc pełen komfort nie tylko niemowlęciu, ale i matce. W sprzedaży mamy też smoczki dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia, w tym modele przystosowane do mleka bądź gęstszych posiłków, takich jak zupki czy kaszki.

 

Buteleczki szklane i plastikowe

W naszej ofercie znajdą Państwo także pasujące do smoczków szklane i plastikowe buteleczki o różnej pojemności. Każda z nich posiada miarkę z mililitrami i ciekawe, kolorowe zdobienia. Na szczególną uwagę zasługują modele ze specjalnie wymodelowanymi uchwytami,  które doskonale pasują do małych rączek dziecka. Dzięki szczelnym nakładkom zatykanym na smoczek nie ma obaw, że mleko czy kaszka wyleją się z butelki podczas transportu. Większość modeli nadaje się do wyparzenia i wielokrotnego użytku, dzięki czemu może służyć dziecku przed długi czas.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami smoczków i buteleczek dostępnych w naszej aptece. W sprzedaży mamy również praktyczne dodatki, takie jak szczotki do ich czyszczenia czy pojemniczki do przechowywania pokarmu.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl