Opcje przeglądania

Leki homeopatyczne na kaszel

Poza szeroką gamą środków przeznaczonych do leczenia zatok czy nieżytów nosa, nasza apteka internetowa proponuje leki homeopatyczne na kaszel. Są to zarówno produkty jedno, jak i wieloskładnikowe, stworzone w oparciu o substancje pochodzenia roślinnego i mineralnego, które znajdą zastosowanie jako środki wspomagające leczenie kaszlu towarzyszącego takim schorzeniom, jak przeziębienie, grypa czy zapalenie krtani, tchawicy i oskrzeli.

Dostawcami leków homeopatycznych na kaszel, jakie posiada w ofercie sklep Apteka w Sieci, są między innymi takie firmy, jak np. producent Boiron, działający na rynku od 1911 roku. Produkty, jakie proponuje współczesna homeopatia, są przeznaczone do łagodzenia zarówno suchego, jak i mokrego kaszlu, ułatwiając odkrztuszanie lepkiej wydzieliny i ułatwiając oddychanie. Dostępne w naszej ofercie leki homeopatyczne na kaszel mogą być podawane osobom dorosłym oraz młodzieży i dzieciom powyżej dwunastego roku życia.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl