[x]
Opcje przeglądania

Na kaszel

Poza szeroką gamą środków przeznaczonych do leczenia zatok czy nieżytów nosa, nasza apteka internetowa proponuje leki homeopatyczne na kaszel. Są to zarówno produkty jedno, jak i wieloskładnikowe, stworzone w oparciu o substancje pochodzenia roślinnego i mineralnego, które znajdą zastosowanie jako środki wspomagające leczenie kaszlu towarzyszącego takim schorzeniom, jak przeziębienie, grypa czy zapalenie krtani, tchawicy i oskrzeli.

Dostawcami leków homeopatycznych na kaszel, jakie posiada w ofercie sklep Apteka w Sieci, są między innymi takie firmy, jak np. producent Boiron, działający na rynku od 1911 roku. Produkty, jakie proponuje współczesna homeopatia, są przeznaczone do łagodzenia zarówno suchego, jak i mokrego kaszlu, ułatwiając odkrztuszanie lepkiej wydzieliny i ułatwiając oddychanie. Dostępne w naszej ofercie leki homeopatyczne na kaszel mogą być podawane osobom dorosłym oraz młodzieży i dzieciom powyżej dwunastego roku życia.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl