Opcje przeglądania

Leki homeopatyczne na przeziębienie i grypę

Wśród szerokiej gamy produktów, jakie oferuje nasza apteka internetowa, można znaleźć leki homeopatyczne na przeziębienie i grypę. Są to preparaty, które wykazują działanie w obrębie błon śluzowych i surowiczych, wspierając organizm w walce z infekcjami górnych dróg oddechowych. Dostawcą leków homeopatycznych na przeziębienie jest między innymi producent Boiron, którego preparaty są dostępne w ponad osiemdziesięciu krajach na świecie.

Leki homeopatyczne na grypę i przeziębienie, które oferuje sklep Apteka w Sieci, to głównie środki w formie granulek, ale nie tylko. Wśród nich można znaleźć także produkty w postaci tabletek oraz kropli, które nie mają cech antybiotyku, nie wywołują reakcji alergicznych i nie wpływają na zmianę flory jelitowej. Wszystkie preparaty, jakie proponuje współczesna homeopatia, mogą być stosowane jako jedyne leczenie bądź w połączeniu z terapią głównego nurtu, w celu łagodzenia objawów towarzyszących infekcjom wirusowym.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl