Opcje przeglądania

Leki homeopatyczne na zatoki

Działające w oparciu o naturalne składniki roślinne i mineralne, leki homeopatyczne na zatoki, które proponuje sklep Apteka w Sieci, stanowią złożone produkty wieloskładnikowe, przeznaczone do łagodzenia dolegliwości towarzyszących zapaleniu zatok. Wśród szerokiej gamy leków homeopatycznych, jakie posiada w asortymencie nasza apteka internetowa, znajdują się preparaty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców, takich jak np. firma Boiron.

Oferowane leki homeopatyczne na zatoki są dostępne głównie w formie granulek – niewielkich kuleczek nasączonych substancją leczniczą, umieszczonych w małych tubkach. Współczesna homeopatia proponuje także produkty w postaci tabletek, kropli, syropów oraz maści, które mogą być stosowane nie tylko do zwalczania zapalenia zatok czy nieżytów nosa w stanie ostrym i przewlekłym. Znajdą one zastosowanie także jako środki na przeziębienie, grypę, ból gardła, powiększenie węzłów podżuchwowych, zaburzenia regulacji w zakresie układu limfatycznego, itp.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl