Opcje przeglądania

Leki homeopatyczne na zatoki

Zapalenie zatok to zawsze jest niezwykle uciążliwa dolegliwość, której jest tym cięższa, że często potrafi nawracać i kilkukrotnie powtarzać się przez dłuższy czas. W przypadku zaobserwowania u siebie takich objawów, jak np. zatkany nos, trudności z oddychaniem i wydmuchaniem nosa czy ciągły uporczywy ból głowy i pojawiający się w momencie schylania ucisk głowy w okolicach nasady nosa lub przy kościach policzkowych, nie ma co zwlekać, tylko od razu warto jest sięgnąć po odpowiednie leki na zapalenie zatok. 

W ostatnich latach coraz więcej osób zamiast zwykłych leków przeciwzapalnych, w przypadku zapalenia zatok stosuje leki homeopatyczne.

 

W jakiej postaci mogą być leki homeopatyczne na zapalenie zatok?

Leki homeopatyczne na zapalenie zatok w naszej aptece homeopatycznej występują w wielu, wygodnych do stosowania postaciach, a więc zawsze mamy możliwość doboru takiego środka, którego stosowanie będzie dla nas po prostu najwygodniejsze. Leki homeopatyczne na zatoki są więc dostępne w postaci kropel do nosa, które umożliwiają rozrzedzenie zalegającej wydzieliny oraz pomagają na katar, w postaci tabletek do ssania, które także zmniejszają dolegliwości górnych dróg oddechowych i zmniejszają ból gardła, ból głowy oraz katar. Leki homeopatyczne na zapalenie zatok są także dostępne w formie granulek, które umieszcza się pod językiem i także powodują łagodzenie bólu gardła bólu głowy i zmniejszają katar.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl