Preparaty wspomagające płodność - strona 1

Oferowane w naszej aptece internetowej tabletki na płodność, mają za zadanie zwiększyć szanse na poczęcie upragnionego dziecka. Oferujemy bardzo duży wybór preparatów witaminowo-mineralnych, czyli suplementów diety, bezpośrednio przeznaczonych dla kobiet lub dla mężczyzn. Ich skład zawiera specjalnie dobrane witaminy i składniki mineralne, które mają za zadanie korzystnie wpływać na funkcjonowanie układu rozrodczego i dzięki temu zwiększyć szansę na poczęcie dziecka. 

 

W jaki sposób działają suplementy na płodność?

Zastosowanie oferowanych w naszej aptece online suplementów na płodność ma za zadanie zwiększenie szansy na zapłodnienie, poprzez dostarczenie do organizmu niezbędnych substancji odżywczych i witamin. U mężczyzn zastosowanie przygotowanych specjalnie z myślą o nich tabletek na płodność powoduje poprawę jakości nasienia, natomiast u kobiet skutkuje wydłużeniem trwania okresu płodnego w cyklu menstruacyjnym.

Z myślą o Panach w naszej aptece internetowej przygotowaliśmy także specjalną ofertę suplementów diety na potencję.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl