Testy diagnostyczne - strona 1

Zakup w aptece odpowiednich testów diagnostycznych umożliwia wykonanie szybkiej, wstępnej diagnozy podejrzewanych u siebie problemów zdrowotnych lub np. zajścia w ciążę. Wykonanie wstępnie odpowiedniego testu diagnostycznego jest wygodną i dużo szybszą alternatywą dla badań laboratoryjnych. W ofercie naszej apteki internetowej znajduje się bardzo wiele rodzajów testów diagnostycznych. Najczęściej kupowane przez naszych klientów są przede wszystkim:

 

Testy ciążowe

Najczęściej stosowanym rodzajem dostępnych w aptekach testów diagnostycznych są zdecydowanie testy ciążowe. W aptekach można kupić jeden z trzech rodzajów testów ciążowych, które różnią się od siebie techniką wykonywania pomiaru. Są więc testy strumieniowe, testy płytkowe oraz testy paskowe. Zasady działania każdego rodzaju testu są jednak takie same i polegają na potwierdzeniu obecności w moczu ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG), czyli wytwarzanego w organizmie kobiety przez komórki rozwijającego się łożyska, wkrótce po zapłodnieniu, hormonu. Czułość dostępnych w aptekach testów ciążowych jest na poziomie 99,5 proc., czyli jest bardzo duża. 

 

Testy wykrywające menopauzę

Testy wykrywające menopauzę pozwalają sprawdzić, czy u kobiety doszło już do wygaśnięcia funkcji jajników. Taki moment przychodzi zazwyczaj po ukończeniu 50. roku życia. Z wygaśnięciem funkcji jajników łączy się zmniejszenie poziomu estrogenów i progesteronu, natomiast zwiększenie stężenia hormonów luteinizującego i folikulotropowego. Test na menopauzę bada zwiększenie poziomu tego ostatniego.

 

Oprócz wskazanych wyżej testów diagnostycznych, w naszej aptece sprzedajemy także wiele innych rodzajów testów, w tym m.in. testy na Helicobacter pylori, owulacyjne, alergiczne czy testy na kiłę i boreliozę, a także testy na jakość nasienia.

  • left arrow
  • 1
  • |
  • 2
  • z
  • 2
  • right arrow
Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl