• Elancyl - rabat 20% + gratis
  • Tydzień z marką Galenic - rabat 20%
  • 2x Esthederm + gratis
  • Enfamil - metkoś w prezencie

Nowoczesna apteka internetowa: Apteka w Sieci

Wychodząc naprzeciw dynamicznie zmieniającym się oczekiwaniom i potrzebom pacjentów, apteka internetowa Apteka w Sieci posiada w swoim asortymencie szeroki wybór produktów leczniczych dostępnych bez recepty. Są to m.in. sprawdzone środki na kaszel, przeziębienie, grypę, a także pomagające w zwalczaniu dolegliwości bólowych różnego pochodzenia, które można nabyć w takich formach, jak: tabletki, kapsułki, globulki, krem, żel oraz płyn.

Oferta naszej apteki internetowej obejmuje również leki homeopatyczne: na zatoki, infekcje i niestrawność, które są produkowane na bazie surowców roślinnych, zwierzęcych i mineralnych. Dzięki temu, że homeopatia korzysta z naturalnych składników, preparaty, jakie oferuje nasz sklep internetowy, są w pełni bezpieczne i nie wywołują niepożądanych skutków ubocznych.

Dopełnieniem naszego asortymentu są produkty dla mam i niemowląt, wśród których znajdują się m.in. mleka modyfikowane Bebilon i Enfamil. 

Blog wpisy
img
Jakie mleko wybrać dla dziecka?

Jakie mleko wybrać dla dziecka?

Mleko dla niemowląt jest też nazywane mlekiem modyfikowanym. Potocznie używa się nazwy "mleko w proszku", co brzmi groźnie i ta nazwa nie powinna być stosowana. W rzeczywistości mleko...

img
Jesienią zadbaj o odporność

Jesień to czas wzmożonych zachorowań i początek długiego sezonu grypowego, który potrwa aż do marca. Warto przygotować organizm na ten trudniejszy czas.
Na choroby przeziębieniowe narażone są szczególnie dzieci, które jeszcze maja...

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl