ACC Hot 200mg granulat, saszetki x 20 szt.

Kod produktu: 3348
Ocena: 0

Lek przeznaczony do rozrzedzenia wydzieliny dróg oddechowych i ułatwienie odkrztuszenia jej u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem. ACC Hot przyjmuje formę granulatu do przyrządzania roztworu doustnego. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. roku życia i osób dorosłych.

Producent: SANDOZ
Cena: 17,14 zł 17.14
quantity szt.

Opis

Postać

Granulat do sporządzania roztworu

Opakowanie

Saszetki 20 szt.

Skład

Substancja czynna - acetylocysteina. Jedna saszetka 3g zawiera 200mg substancji czynnej

  • Pozostałe składniki - sacharoza, kwas askorbowy, sacharyna sodowa, substancja zapachowa cytrynowa (Permaseal Nr 10964-51), substancja zapachowa miodowa (Permaseal Nr 73425-31)

Działanie

ACC Hot to lek w postaci granulatu do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera substancję czynną - acetylocysteinę, która przede wszystkim zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej i ułatwia odkrztuszanie.

ACC Hot stosowany jest jako lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanych z przeziębieniem.

Wskazania

Dzieci od 6. roku życia, młodzież i dorośli, rozrzedzenie wydzieliny dróg oddechowych i ułatwienie odkrztuszenia jej u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem.

Sposób użycia

Zawartość saszetki wsypać do szklanki z gorącą wodą, dokładnie wymieszać i wypić ciepły płyn. Nie stosować przed snem.

  • Dorośli i młodzież od 14. roku życia - 1 saszetkę 2 razy na dobę.
  • Dzieci w wieku 6-14 lat - 1 saszetka 2 razy na dobę.

Bez zalecenia lekarza nie należy stosować leku dłużej niż 4 do 5 dni.

Ostrzeżenia

Leku nie stosować u dzieci poniżej 6. roku życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować jeśli pacjent czynną chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy. Nie stosować jeśli pacjent ma ostry stan astmatyczny (zaostrzenie astmy oskrzelowej lub przewlekłej obturacyjnej choroby płuc). Nie stosować jeśli u pacjenta stwierdzono nietolerancję fruktozy.

Jeśli pojawią się objawy uczulenia: świąd, pokrzywa, wysypka, skurcz oskrzeli (duszność), przyspieszone bicie serca i obniżone ciśnienie tętnicze krwi. Jeśli wystąpi którykolwiek z wymienionych objawów, należy natychmiast przerwać stosowanie leku ACC Hot i skontaktować się z lekarzem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl