ALLERGYL Spray do nosa antyalergiczny (200 dawek)

Kod produktu: 40322
Ocena: 3

Ochronny spray do nosa o działaniu antyalergicznym. Zapewnia szybką i skuteczną ochronę przed objawami kataru siennego oraz innymi alergenami wziewnymi (np. pyłkiem roślinnym, kurzem domowym, sierścią zwierząt)

Producent: GLENMARK
Cena: 22,69 zł 22.69
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Proszek w sprayu

Opakowanie

Pojemnik 800mg

Skład

Sproszkowana celuloza pochodzenia roślinnego, sproszkowana mięta

Działanie

Zawarta w produkcie Allergyl sproszkowana celuloza, w kontakcie z naturalnie wilgotną błoną śluzową nosa tworzy żelowy film ochronny. Powstała bariera zabezpiecza przed kontaktem błony śluzowej z alergenami wziewnymi, a następnie zapobiega uwolnieniu histaminy z komórek tucznych. Przeciwdziała to reakcji alergicznej oraz objawom alergii.

Wskazania

Do stosowania od 18. miesiąca życia, ochrona przed objawami kataru siennego, innymi alergenami wziewnymi (np. pyłek roślinny, kurz domowy, sierść zwierząt)

Sposób użycia

  • Delikatnie wydmuchać nos
  • Wstrząsnąć butelkę przed użyciem
  • Przed pierwszym zastosowaniem sprawdzić siłę nacisku na butelkę spryskując produkt w powietrze
  • Zastosować 1 rozpylenie do każdego otworu nosowego

Stosować przez cały okres pylenia lub bezpośrednio przed narażeniem na alergeny. U osób ze średnio nasilonymi objawami alergii zaleca się stosowanie produktu co najmniej 3 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Produkt może być stosowany z lekami przeznaczonymi do leczenia kataru siennego i alergii wziewnym, jako uzupełnienie. Należy zużyć w ciągu 6 miesięcy po pierwszym otwarciu butelki. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

W przypadku dostania się proszku do oczu, należy przemyć jej wodą. Nie stosować jeśli pierścień zabezpieczający zakrętkę jest uszkodzony.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl