Accu-Chek ACTIVE test paskowy 50pasków

Accu-Chek ACTIVE test paskowy 50pasków

Kod produktu: 7469
Ocena: 0

Paski do oznaczania stężenia glukozy we krwi

Producent: ROCHE CONSUMER
Cena: 39,92 zł 39.92
quantity szt.

Opis

Producent

ROCHE

Postać

Paski testowe do glukometru

Opakowanie

1op 50pasków

Skład

Indywidualne opakowania foliowe (listki), 50 szt. w opakowaniu

Działanie

Paski przydatne do samokontroli.

Wskazania

Paski testowe do codziennego badania stężenia glukozy we krwi.Dla diabetyków, osób z podwyższonym poziomem cukru.Pasek testowy do pomiaru poziomu glukozy we krwi Accu-Chek Active przeznaczony jest do samodzielnego pomiaru poziomu glukozy przez pacjenta w pełnej krwi włośniczkowej pobranej z opuszki palca, dłoni, przedramienia lub ramienia. Pasek przeznaczony jest do użytku zewnętrznego, wyłącznie z glukometrem Accu-Chek Active. To prosty i praktyczny system codziennego monitorowania poziomu glukozy we krwi.

Sposób stosowania

Informacja dołączona do opakowania. Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu, w temperaturze poniżej 30°C. Nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowuj z dala od źródeł ciepła. Nie trzymaj w lodówce. Przechowuj swoje paski testowe wyłącznie w oryginalnej fiolce; nie przekładaj ich do nowej fiolki ani żadnego innego pojemnika. Po wyciągnięciu jednego paska z fiolki natychmiast szczelnie ją zamknij.

UWAGA!

W aptece internetowej paski testowe do glukometrów sprzedawane są tylko z odpłatnością 100%

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl