Acenol 300 mg x 20 tabletek

Kod produktu: 9
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Lek o zawartości paracetamolu (300mg) o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Producent: GALENA
Cena: 4,80 zł 4.80
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki, dawka: 300mg

Opakowanie

20 tabletek

Skład

1 tabletka zawiera 300mg paracetamolu

Pozostałe składniki: skrobia żelowana, powidon, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy

Działanie

Acenol zawiera paracetamol, który pomaga niwelować bóle różnego pochodzenia, takie jak bóle głowy, bóle stawów, zębów, miesiączkowe, nerwobóle i inne. Wykazuje także działanie przeciwgorączkowe.

Wskazania

Do stosowania w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, bóle miesiączkowe, stawowe, nerwobóle i inne). Do stosowania przeciw gorączce.

Sposób użycia

Lek należy stosować zawsze tak jak opisano w ulotce, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Zalecana dawka:

  • Dzieci od 6 do 12 roku życia: pół do jednej tabletki trzy lub cztery razy na dobę w odstępach nie krótszych niż 6 godzin.
  • Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: jedna do trzech tabletek trzy lub cztery razy na dobę w odstępach nie krótszych niż 4 godziny, maksymalnie trzynaście tabletek na dobę.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby lub nerek

Uwagi

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwe stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl