Acerin płyn do usuwania odcisków 8g

Kod produktu: 12
Ocena: 0

Płyn do usuwania odcisków i zgrubiałej skóry.

Producent: AFLOFARM
Cena: 7,30 zł 7.30
quantity szt.

Opis

Postać:

Płyn

Opakowanie:

Buteleczka z pędzelkiem 9 ml

Skład:

Substancje czynne to: kwas salicylowy (Acidum salicylicum) i kwas mlekowy (Acidum lacticum). 1 gram płynu na skórę zawiera 195 mg kwasu salicylowego i 98 mg kwasu mlekowego.  Substancje pomocnicze to koloksylina, kalafonia, aceton i octan n-butylu. 

Wskazania:

Zgrubienia i odciski na stopach.

Działanie:

Płyn usuwa odciski i skórę zgrubiałą.

Stosowanie:

Namoczyć nogi w ciepłej wodzie przez 15 do 30 minut. Po osuszeniu nałożyć pędzelkiem jedną warstwę preparatu Acerin na odcisk lub zgrubiałą skórę i poczekać do wyschnięcia. Czynność powtarzać przez kilka dni, następnie ponownie moczyć nogi i usunąć odcisk. Preparat należy nakładać tylko na odcisk lub w miejscu zgrubiałej skóry. Pokrycie preparatem zdrowej skóry może powodować uszkodzenia i ból.

Przeciwwskazania:

Lek Acerin nie jest przeznaczony do stosowania dla dzieci. Nie należy stosować na zdrowej skórze. Nie stosować po terminie ważności. Nie stosować w razie alergii na którykolwiek ze składników. Nie należy stosować jeżeli pacjent ma cukrzycę, lub problemy z układem krążenia. Nie należy stosować doustnie lub w okolicach narządów płciowych.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl