Acidolac Baby krople doustne 10 ml

Kod produktu: 31837
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Probiotyczne krople specjalnego przeznaczenia medycznego dla noworodków, niemowląt, dzieci

Producent: POLPHARMA
Cena: 31,15 zł 31.15
quantity szt.

Opis

Postać

Krople doustne

Opakowanie

Buteleczka 10 ml

Skład

Olej kukurydziany, bakterie kwasu mlekowego zawierające Lactobacillus rhamnosus GG.5 kropli zawiera 1 miliard żywych komórek bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.Białko obecne w produkcie pochodzi z bakterii Lactobacillus rhamnosus GG oraz wykorzystania przy ich produkcji pochodnej kazeiny (białka mleka).

Acidolac baby krople nie zawiera laktozy, to również produkt bezglutenowy i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników.

Działanie

Acidolac baby krople jest produktem w postaci zawiesiny doustnej. Działa na bazie szczepu bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG o potwierdzonych właściwościach prozdrowotnych. Bakterie te występują w preparacie w postaci mikrokapsułek, uzyskiwanych dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii mikroenkapsulacji. W ten sposób zwiększona zostaje żywotność probiotyku w układzie trawiennym. Lactobacillus rhamnosus GG charakteryzują się wysoką odpornością na oddziaływanie soku żołądkowego i kwasów żółciowych. Dodatkowo wykazują zdolność przylegania do nabłonka jelitowego, co ułatwia zasiedlanie przewodu pokarmowego. Preparat przyczynia się do odbudowy mikroflory jelitowej.

Wskazania

Zaleca się stosowanie preparatu u noworodków, niemowląt i dzieci w ramach postępowania dietetycznego w czasie terapii antybiotykami oraz przez 14-21 dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Sposób użycia

Produkt przeznaczony do stosowania u noworodków, niemowląt, dzieci. 5 kropli dziennie.

Przed każdym użyciem należy kilkakrotnie, energicznie wstrząsnąć zakręconą fiolką w celu uzyskania jednorodnej zawiesiny.Po wstrząśnięciu pojawi się naturalne zmętnienie.Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze maksymalnie 37°C. W przypadku niemowląt karmionych piersią, krople można podawać w ściągniętym mleku matki.

Uwaga

Produkt należy przyjmować pod nadzorem lekarza. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na mleko i lub soję lub jakikolwiek sktadnik produktu oraz w nietolerancji fruktozy. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego i nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródto pożywienia.

Produkt zawiera żywe komórki bakterii, które są wrażliwe na ciepło, z tego względu nie należy narażać produktu na działanie źródeł ciepła, promieni słonecznych i na gwałtowne zmiany temperatur. Po pierwszym otwarciu fiolki, produkt należy zużyć w ciągu 30 dni.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl