Acidolit saszetki o smaku malinowym dla niemowląt 10szt.

Kod produktu: 26347
Ocena: 0

Do postępowania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu

Producent: POLPHARMA
Cena: 15,89 zł 15.89
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Proszek o smaku malinowym

Opakowanie:

10 saszetek

Skład:

Glukoza bezwodna, cytrynian sodu dwuwodny, chlorek sodu, chlorek potasu, aromat naturalny. Preparat nie zawiera białka mleka, laktozy i glutenu.

100g produktu zawiera: wartość energetyczna 1212kJ/285kcal, glukoza 71,3g, sód 6,36g, chlorki 8,18g, potas 3,64g, cytrynian 8,64g.

Działanie:

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Do postępowania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu.

Wskazania:

W stanach zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, w sytuacjach, w których istnieje ryzyko odwodnienia w celu nawadniania oraz uzupełniania składników mineralnych w organizmie zarówno podczas biegunki, jak i biegunki połączonej z wymiotami. Zaleca stosować się u dzieci poniżej 6 miesiąca życia oraz ze skłonnościami do alergii.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Wstrząs hemodynamiczny, niedrożność jelit.

Dawkowanie:

Postepowac zgodnie z zaleceniami zamieszczonymi w ulotce. Do 200 ml przegotowanej, chłodnej wody dodać zawartość 1 saszetki i wymieszać. Niemowlętom i małym dzieicom płyn można podawać w butelce ze smoczkiem. Rioztworu nie należy dosładzać. Jeśłi występują wymioty płyn podawać schłodzony, małymi porcjami w niewielkich odstępach czasu (np. co 5 minut).

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać saszetki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl