Activlab Pharma Luteina Extra kapsułki 30 szt.

Kod produktu: 34108
Ocena: 2.71

Najwyższa zawartość luteiny wzmacniająca narząd wzroku

Producent: ACTIVLAB PHARMA
Cena: 16,35 zł 16.35
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki miękkie

Opakowanie

1 op. 30 kapsułek

Dawka

40mg

Skład

Olej z krokosza barwierskiego, luteina krystaliczna i zeaksantyna z aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta), olej z nasion soi, otoczka (żelatyna, gliceryna).

Działanie

Pierwszy na rynku krajowym preparat z najwyższą zawartością luteiny. Zawiera naturalną luteinę krystaliczną w najwyższej dawce na rynku - 40 mg. Preparat został dodatkowo wzbogacony o zeaksantynę.Jest to produkt usprawniający pracę narządu wzroku, chroniący go przed szkodliwym działaniem promieniowania oraz innych niekorzystnych czynników środowiskowych. Luteina w organizmie ludzkim skoncentrowana jest w plamce żółtej, która jest częścią siatkówki odpowiedzialną za ostrość i widzenie centralne.

Wskazania

Polecana dla wykonujących pracę w sztucznym świetle, pracujących przy komputerze, odczuwających zmęczenie, łzawienie lub zaczerwienie oczu, prowadzących wiele godzin samochód, w średnim i starszym wieku, chcących utrzymać wzrok w dobrej kondycji.

Sposób użycia

1 kapsułka dziennie.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl