Aflavic Max 1000 mg tabletki x 30 szt.

Kod produktu: 40692
Ocena: 0

d

Producent: POLFARMEX
Cena: 25,65 zł 25.65
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

30 szt.

Skład

Jedna tabletka zawiera 1000 mg zmikronizowanej diosminy (Diosminum).

Substancje pomocnicze: Kroskarmeloza sodowa, Alkohol poliwinylowy (8-88), Talk, Magnezu stearynian, Krzemionka koloidalna bezwodna

Działanie

q

Wskazania

Przewlekła niewydolność krążenia żylnego kończyn dolnych (żylaki), uczucie ciężkości nóg, ból nóg, nocne kurcze, objawowe leczenie w przypadku nasilenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu (hemoroidy).

Sposób użycia

Podawać doustnie.

  • Zwyczajna dawka: 1 tabletkę na dobę, podczas posiłku.
  • Dawka w przypadku zaostrzenia dolegliwości dotyczących żylaków odbytu: 3 tabletki na dobę przez 4 dni, a następnie 2 tabletki na dobę przez kolejne 3 dni, podczas posiłków.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W przypadku nasilenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu, należy pamiętać, że terapia produktem AFLAVIC MAX jest tylko objawowa i powinna być krótkotrwała.

W przypadku, gdy podczas trwania terapii diosminą dolegliwości związane z żylakami odbytu nie przemijają lub nasilają się, zalecane jest wykonanie badania proktologicznego.

Typ

Suplement diety

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl