Akustone spray do uszu 15 ml (300 dawek)

Kod produktu: 36302
Ocena: 0

Higiena i oczyszczanie z woskowiny uszy

Producent: AFLOFARM
Cena: 14,52 zł 14.52
quantity szt.

Opis

Postać

Spray do uszu

Opakowanie

Spray 15ml, 300 dawek

Skład

Oliwa z oliwek, olej migdałowy, olej jojoba, parafina ciekła, witamina E, polisorbat 80. Nie zawiera wody ani konserwantów.

Działanie

Preparat rozpuszcza zalegającą woskowinę, przeciwdziała powstawaniu korków woskowinowych, umożliwia zachowanie właściwej higieny uszu w przypadku nadmiernej produkcji woskowiny u dzieci lub osób noszących aparaty słuchowe lub słuchawki, przeciwdziała zaleganiu wody w przewodzie słuchowym w trakcie kąpieli lub uprawiania sportów wodnych, u osób z tendencją do nawracających infekcji ucha zewnętrznego.Zawiera m.in. aż 3 naturalne oleje: jojoba, migdałowy, oliwę z oliwek.

Wskazania

Higiena uszu. Przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 3. miesiąca życia.

Sposób użycia

Dzieci i niemowlęta powyżej 3. miesiąca życia: 1 rozpylenie, dorośli: 1-2 rozpylenia do przewodu słuchowego zewnętrznego: Rozpuszczanie korków woskowinowych: stosować 3-5 razy dziennie, aż do rozpuszczenia zalegającej woskowiny.

Działanie profilaktyczne oraz odpowiednia higiena uszu: stosować 1-2 razy w tygodniu w celu zapobiegania tworzeniu się korków woskowinowych, stosować bezpośrednio przed kąpielą w celu przeciwdziałania zaleganiu wody w uchu.

Ze względu na formę aplikacji, produkt jest równomiernie rozprowadzany w przewodzie słuchowym, dzięki czemu nie ma konieczności głębokiego wsuwania aplikatora do ucha. Po zastosowaniu wyrobu nie ma potrzeby dodatkowego przepłukiwania przewodu słuchowego. Przed pierwszym użyciem należy kilka razy energicznie nacisnąć pompkę dozownika w celu jego napełnienia i uzyskania prawidłowego rozpylenia wyrobu. Po użyciu wyrobu, końcówkę należy umyć pod bieżącą wodą i delikatnie osuszyć.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie stosować w przypadku chorób narządu słuchu, perforacji błony bębenkowej lub gdy w uchu znajduje się ciało obce. Nie stosować do oczu, nosa lub jamy ustnej.U niemowląt i małych dzieci poniżej 1. roku życia stosowanie wyrobu należy skonsultować z lekarzem.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl