Albothyl 90mg globulki 6szt

Kod produktu: 86
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat działa przeciwbakteryjnie, przeciwpierwotniakowo

Producent: TAKEDA
Cena: 35,47 zł 35.47
quantity szt.

Opis

Producent:

INPHARM/NYCOMED

Postać leku:

Globulki dopochwowe

Dawka:

90 mg

Opakowanie:

6 globulek

Skład:

Polikrezulen 90 mg oraz inne składniki leku: makrogol 4000, makrogol 1500, kwas edetynowy

Działanie:

Polikrezulen zawarty w leku działa wybiórczo na białka tkanek martwiczo i chorobowo zmienionych. Nie działa na tkanki zdrowe. Kwaśny odczyn leku (małe pH) niszczy bakterie.

Wskazania:

W miejscowym leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy.

Przeciwwskazania:

Jeśli u pacjentki występuje nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. W czasie miesiączki. U kobiet w wieku poniżej 18 lat ani w okresie menopauzy, ze względu na brak doświadczenia w stosowaniu leku u pacjentek z tych grup wiekowych.

Dawkowanie:

Stosować dopochwowo. W zależności od nasilenia objawów 1 globulka na dobę lub co drugi dzień.
Globulki należy stosować na noc. W celu ułatwienia podania, globulkę można zwilżyć wodą, a następnie wprowadzić głęboko do pochwy. Przed wprowadzeniem globulki należy położyć się na plecach. Stosowanie podpasek higienicznych pozwala uniknąć zabrudzenia bielizny i pościeli. Jeśli lek Albothyl zostanie pacjentce podany w gabinecie lekarskim, w celu utrzymania leku we właściwym miejscu należy zastosować tampon, który należy usunąć po 1 do 2 godzinach od chwili wprowadzenia globulki.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl