Albothyl 90mg globulki 6szt

Kod produktu: 86
Ocena: 0

Preparat Albothyl należy stosować w razie bakteryjnego zapalenia pochwy. Polikrezulen zawarty w leku działa na białka tkanek martwiczo i chorobowo zmienionych, nie uszkadzając tkanek zdrowych. Kwaśny odczyn leku niszczy bakterie.

Producent: TAKEDA
Cena: 34,55 zł 34.55
quantity szt.

Opis

Producent:

INPHARM/NYCOMED

Postać leku:

Globulki dopochwowe

Dawka:

90 mg

Opakowanie:

6 globulek

Skład:

Polikrezulen 90 mg oraz inne składniki leku: makrogol 4000, makrogol 1500, kwas edetynowy

Wskazania:

Preparat jest zalecany do użycia w miejscowym leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy.

Przeciwwskazania:

Jeśli pacjentka posiada nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie zażywać czasie miesiączki. Nie stosować Albothylu u kobiet w wieku poniżej 18 lat ani w okresie menopauzy, ponieważ lek nie był testowany na pacjentkach z tych grup.

Dawkowanie:

Stosować dopochwowo, na noc. W zależności od nasilenia objawów stosować 1 globulkę na dobę lub co drugi dzień. W celu ułatwienia podania, globulkę można zwilżyć wodą i wprowadzić głęboko do pochwy. Przed wprowadzeniem globulki położyć się na plecach. Stosować podpaski higieniczne, pozwala to uniknąć zabrudzenia pościeli i bielizny. Jeśli lek Albothyl zostanie pacjentce podany w gabinecie lekarskim, w celu utrzymania leku we właściwym miejscu należy zastosować tampon, usunąć go po 1 do 2 godzinach od chwili wprowadzenia globulki.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl