Aleric Deslo ACTIVE roztwór doustny 0,5 mg/ml dla dzieci od 6. roku życia i dorosłych 60ml

Kod produktu: 30560
Ocena: 0

Roztwór doustny dla dzieci od 6. roku życia i dorosłych, zalecany w alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa i pokrzywce. Łagodzi najczęstsze objawy alergii, takie jak: wydzielina z nosa, kichanie, swędzenie nosa i podniebienia oraz zaczerwienione, łzawiące oczy.

Producent: USP ZDROWIE
Cena: 17,30 zł 17.30
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór doustny

Opakowanie

Butelka 60ml, strzykapka doustna

Skład

Substancja czynna: desloratadyna 0,5mg na 1ml leku

Substancje pomocnicze: cytrynian sodu, sorbitol ciekły, sukraloza, kwas cytrynowy, glikol propylenowy, hypromeloza 2910, aromat tutti frutti płynny, woda oczyszczona.

Działanie

Aleric DESLO ACTIVE to roztwór doustny o zawartości desloratydyny, będący lekiem przeciwalergicznym. Łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, oraz pokrzywką (stan skóry wywołany uczuleniem).

Działanie leku utrzymuje się przez cały dzień, nie wywołuje senności i pozwala powrócić do normalnego trybu życia i snu.

Wskazania

Lek zalecany w przypadku alergicznego zapalenia nosa i pokrzywce. Łagodzenie objawów, takich jak wydzielina z nosa, kichanie, swędzenie nosa i podniebienia oraz zaczerwienione, łzawiące oczy.

Sposób użycia

Podawać doustnie. Może być przyjmowany niezależnie od posiłku.

  • Dzieci w wieku 6-11 lat - 5ml roztworu doustnego na dobę.
  • Dorośli i młodzież powyżej 12 lat - 10ml roztworu na dobę.

Jeśli po upływie 3 dni nie nastąpi poprawa lub pogorszy się stan pacjenta, należy skonsultować się z lekarzem.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie należy stosować leku dłużej niż 10 dni bez konsultacji z lekarzem. Jeśli u pacjenta występują zaburzenia czynności nerek, w przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią, przed rozpoczęciem stosowania leku należy skonsultować się z lekarzem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl