Allergocrom krople do oczu 0,02 g/1ml 10 ml

Kod produktu: 9886
Ocena: 0

Przeciwalergiczene krople do oczu.

Producent: URSAPHARM
Cena: 13,85 zł 13.85
quantity szt.

Opis

Producent:

URSAPHARM NIEMCY

Postać

Krople

Opakowanie

Buteleczka 10ml

Skład

1 ml roztworu zawiera 20 mg kromoglikanu sodu. Składniki pomocnicze: benzalkoniowy chlorek, disodu edetynian, glukoza jednowodna, woda do wstrzykiwań.

Wskazania

Lek stosuje się w przypadku wystąpienia ostrych i przewlekłych zapaleń spojówek. Zalecane w zapaleniu spojówek spowodowanych katarem siennym, wiosennym alergicznym zapaleniem rogówki i spojówek.

Sposób stosowania

Zazwyczaj zaleca się zakroplić do worka spojówkowego 1 kroplę 4 razy na dobę. Dla dorosłych i dla dzieci dawkowanie jest takie samo. Leczenie nie należy przerywać po ustąpieniu objawów, należy je kontynuować aż do ustania kontaktu z alergenem np.: pyłkami kwiatów, kurzem. Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się z lekarzem.

Działania niepożądane:

W rzadkich przypadkach mogą wystąpić przemijające pieczenie oczu, uczucie obecności ciała obcego w oku, przekrwienie i obrzęk spojówek. Objwy te samoistnie ustepują. U niektórych osób mogą wystąpić także inne działania niepożądane.

Uwagi:

Przed zastosowaniem leku w okresie ciąży i karmienia piersią należy poradzić się lekarza.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl