Alliofil x 30 tabl.

Kod produktu: 96
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Alliofil stosowany jest w profilaktyce lub wspomagająco w łagodnych infekcjach dróg oddechowych.

Producent: HERBAPOL POZNAŃ
Cena: 8,14 zł 8.14
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

30 tabletek

Skład

Substancja czynna: 200 mg Allium savitum L., bulbus (cebula czosnku), 53,5 mg Urtica dioica L., folium (liść pokrzywy)

Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna z krzemionką koloidalną bezwodną, magnezu stearynian, powidon, kroskarmeloza sodowa, kwasu metakrylowego i etylu akrylanu kopolimer, glikol propylenowy, lak indygotyny E 132, lak żółcieni chinolinowej E 104.

Działanie

Alliofil to tradycyjny produkt leczniczy roślinny o zawartości czosnku. Stosowany jest w profilaktyce lub jako środek wspomagający w łagodnych infekcjach dróg oddechowych (stany przeziębieniowe).

Wskazania

Profilaktyka i wspomaganie przy łagodnej infekcji górnych dróg oddechowych

Sposób użycia

  • Profilaktyka: Dorośli 3 razy dziennie po 1 tabletce.
  • Wspomagająco: Dorośli 3 razy dziennie 1 do 3 tabletek

Lek przyjmować głównie po posiłkach. Nie należy rozgryzać tabletki. W celach profilaktycznych lek można stosować bez konsultacji z lekarzem do 6 miesięcy. W przypadku stosowania leku w celach leczniczych w stanach przeziębieniowych jeśli objawy nie poprawią się po 7 dniach. należy skonsultować się z lekarzem.

Ostrzeżenia

Leku nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować w przypadku uczulenia na związki siarkowe. Nie stosować u pacjentów z niewydolnością nerek, astmą oskrzelową lub alergią pokarmową.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl