Anusir czopki doodbytnicze x 10 szt.

Kod produktu: 34348
Ocena: 0

Czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym o właściwościach nawilżających i barierowych. Łagodzi stany zapalne i wspomaga regenerację uszkodzonej śluzówki odbytu i odbytnicy.

Producent: BIOVENA PHARMA
Cena: 28,56 zł 28.56
quantity szt.

Opis

Postać

Czopki doodbytnicze

Opakowanie

10 szt. (2 blistry po 5 czopków)

Skład

1 czopek o masie 2 g zawiera: 10 mg soli sodowej kwasu hialuronowego oraz tłuszcz obojętny jako substancję pomocniczą.

Działanie

Czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym Anusir wykazują właściwości barierowe i nawilżające, łagodząc stany zapalne i wspomagając regeneracje uszkodzonego nabłonka.

Po umieszczeniu czopka w odbytnicy, pod wpływem temperatury ciała ulega on rozpuszczeniu i roztopieniu w środowisku odbytnicy. Kwas hialuronowy zostaje uwolniony, pęcznieje w kontakcie z wilgotną wydzieliną i tworzy na powierzchni błony śluzowej żelową powłokę.

Utworzona w ten sposób bariera ochronna stwarza odpowiednie warunki do aktywacji naturalnych mechanizmów regeneracyjnych i obronnych. Utworzony z kwasu hialuronowego film przywraca naturalną wilgoć, łagodzi stany zapalne, wspomaga i przyspiesza procesy gojenia uszkodzonej śluzówki kanału odbytu i odbytnicy.

Wskazania

Stosowanie doodbytnicze, nawilżenie i ochrona błony śluzowej. Wskazane w celu regeneracji uszkodzonej śluzówki kanału odbytu i odbytnicy.

Takie sytuacje występują często w przypadkach:

  • po zabiegach  lub operacjach chirurgicznych, także po radioterapii
  • w stanach zapalnych, z towarzyszącym świądem, obrzękiem, zaczerwienieniem
  • w żylakach odbytu
  • w pęknięciach i szczelinach odbytu powstałych wskutek zaparć

Sposób użycia

Stosować wyłącznie doodbytniczo.

Przed założeniem czopka należy dokładnie umyć ręce. Czopek ostrożnie wyjąć z opakowania i delikatnie umieścić w odbycie. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej zaleca się stosować jeden czopek przed snem.

Czopki stosować nieprzerwanie przez 5-10 kolejnych dni. W razie potrzeby czas stosowania można przedłużyć do 20 dni. W pojedynczej kuracji nie stosować dłużej niż 20 dni.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanego czasu podawania. 

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl