Apap 500mg Tabletki x 12 szt.

Kod produktu: 2416
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo

Producent: USP ZDROWIE
Cena: 6,39 zł 6.39
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki powlekane

Dawka

500 mg

Opakowanie

12 tabletek

Skład

Paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy

Działanie

APAP jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Zawiera paracetamol, który nie podrażnia błony śluzowej przewodu pokarmowego. Jest lekiem z wyboru w leczeniu bólu i gorączki.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia: głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne. Gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Przeciwwskazania

Wcześniej stwierdzone uczulenie na paracetamol lub którykolwiek składnik leku, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej lub reduktazy methemoglobinowej. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby). Dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl