Apap Extra (0,5g+0,065g) tabletki powlekane 50 szt

Kod produktu: 17724
Ocena: 0

Apap Extra na bóle głowy, migrenę i nerwobóle

Producent: PHARMACIA
Cena: 29,74 zł 29.74
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki powlekane

Dawka:

500mg+65mg

Opakowanie:

50 tabletek

Skład:

1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg.

Działanie:

APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę. Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia.

Wskazania:

Bóle o różnej etiologii: głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie, jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Ostrzeżenia:

Preparatu nie należy stosować jeśli: wczesniej obserwowano objawy uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. Wsytępują następujące schorzenia: wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, zaburzenia rytmu serca; podczas leczenia inhibitoram MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków; podczas leczenia zydowudyną. Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciązy i w okresie karmienia piersią. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl