Apap Przeziębienie saszetki 8 sztuk

Kod produktu: 29842
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Lek na przeziębienie i grypę

Producent: USP ZDROWIE
Cena: 12,03 zł 12.03
quantity szt.

Opis

Postać

Proszek w saszetkach do przygotowania roztworu

Opakowanie

1 op. 8 saszetek

Skład

1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, kwas askorbowy 50mg, fenylefryny chlorowo-dorek 10mg oraz substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytyrnowy bezwodny, cytyrnian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa

Działanie

Lek wieloskładnikowy w postaci saszetek do przygotowania roztworu doustnego o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrozniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Wskazania

Lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy: gorączka, bóle głowy,gardła, mięśni, kostno-stawowe, katar, niedrożność nosa.

Sposób użycia

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6h (max 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub na aminy sympatykomimetyczne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Niestabilna choroba wieńcowa. Zaburzenia rytmu serca. Wysokie ciśnienie tętnicze. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Choroba alkoholowa. Fenyloketonuria (ze względu na zawartość aspartamu). Nie należy stosować leku podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni po zaprzestaniu ich stosowania. Nie należy stosować leku w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi. Nie stosować w czasie leczenia zydowudyną. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Nadczynność tarczycy. Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać saszetki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl