Apirectal czopki x 10 szt.

Kod produktu: 42907
Ocena: 0

Czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym i propolisem.

Producent: FARMINA
Cena: 19,56 zł 19.56
quantity szt.

Opis

Postać

Czopki

Opakowanie

10 szt.

Skład

Sól sodowa kwasu hialuronowego, etanolowy ekstrakt propolisu, glikole polioksyetylenowe.

Działanie

Czopek po wprowadzeniu do odbytu rozpuszcza się i tworzy lepki hydrożel, który działa powlekająco na błony śluzowe. Kwas hialuronowy wiąże się z wilgotną wydzieliną błon śluzowych odbytu, tworząc na ich powierzchni żelową powłokę.

Ta warstwa:

  • Ma działanie nawilżające;
  • Wspomaga powrót nabłonka odbytu do stanu fizjologicznego;
  • Działa ochronnie, stanowi zabezpieczenie błon śluzowych przed podrażnieniami;
  • Tworzy warunki sprzyjające aktywacji naturalnych mechanizmów regeneracyjnych.

Wskazania

Wyrób medyczny przeznaczony do:

  • odtworzenia naturalnego stanu fizjologicznego błon śluzowych odbytu u pacjentów ze stwierdzonymi zewnętrznymi i wewnętrznymi hemoroidami;
  • stosowania po zabiegach chirurgicznych w obrębie odbytu.

Sposób użycia

W zależności od stopnia nasilenia zmian, stosować jeden lub dwa czopki dziennie. Czopek należy wprowadzić do odbytu po wypróżnieniu, najlepiej na noc. Czopki stosować przez 5-10 dni, do momentu złagodzeniu niekorzystnych dolegliwości w okolicy odbytu. W przypadku stosowania dwóch czopków dziennie, jeden czopek założyć przed południem, drugi na noc.

Przechowywanie

Produkt przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu. Chronić od światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Ostrzeżenia

Przed zastosowaniem zapoznać się z instrukcją używania dołączoną do opakowania. Nie używać w przypadku uszkodzenia którejkolwiek części opakowania. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl