Argentin - T Spray do gardła 20 ml

Kod produktu: 27898
Ocena: 0

Wspomaga w leczeniu stanów zapalnych gardła i krtani

Producent: SOLINEA
Cena: 18,49 zł 18.49
quantity szt.

Opis

Postać

Spray do gardła

Opakowanie

20 ml

Skład

NanokoloidAg, Mentol, Wyciąg z irlandzkich glonów morskich,Sole mineralne (chlorki), Sorbitol,Gliceryna.

Działanie

Nanokoloidy srebra zawarte w preparacie działają bakteriobójczo na bakterie wywołujące stany zapalne jamy ustnej, gardła i migdałków podniebiennych, ograniczają rozwój drobnoustrojów. Nanokoloidy srebra mają silne działanie utleniające. Osiadają na błonie komórkowej drobnoustrojów, blokując tym samym enzymy które są odpowiedzialne m.in. za metabolizm tlenowy. Na skutek tego chorobotwórcze mikroorganizmy obumierają w ciągu kilku minut.

Wskazania

Preparat wspomaga leczenie: zapalenia migdałków podniebiennych, zapalenia błony śluzowej gardła, zapalenia błony śluzowej jamy ustnej, stanu po usunięciu migdałków podniebiennych.

Sposób stosowania

Przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie nacisnąć dozownik, aby wypełnić go płynem. Następnie umieścić aplikator możliwie jak najgłębiej w ustach i naciskając rozpylić 3-4 dawki w kierunku gardła. Aplikować po posiłku i powtarzać wielokrotnie, w zależności od potrzeb.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie stosować u osób ze stwierdzoną alergią na srebro metaliczne.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl