Argotiab Spray 125ml

Kod produktu: 35791
Ocena: 5

Preparat przyśpiesza gojenie ran na skórze, chroni przed infekcjami, polecany diabetykom i osobom z cukrzycą typu I i II

Producent: HEXANOVA
Cena: 44,50 zł 44.50
quantity szt.

Opis

Postać

Proszek w sprayu

Opakowanie

Spray 125 ml

Skład

TIAb (kompleks dwutlenku tytanu połączonego kowalencyjne z nanocząsteczkami aktywnego srebra, kaolin, hialuronian sodu, krzemionka, gaz: N-butan

Działanie

Suchy spray jest proszkiem tworzącym skuteczna barierę ochronną, zapobiegając maceracji ran, w szczególności ran sączących oraz pomagającym w przywróceniu prawidłowych warunków fizjologicznych potrzebnych do spontanicznej regeneracji skóry. Dzięki składnikom produktu na skórze nie powstają infekcje, które często pojawiają się w obecności ran z wysiękiem, w przebiegu stopy cukrzycowej czy odleżyn. Preparat zawiera:

  • TIAB – kompleks na bazie dwutlenku tytanu kowalencyjnie związanego z jednowartościowymi jonami srebra, tworzy barierę przeciwdrobnoustrojową na skórze, wspomaga tez proces ochrony rany.
  • Kaolin medyczny – zwany również glinką białą działa jak materiał wchłaniający w przypadku ran sączących. Kaolin medyczny wykorzystywany jest w materiałach opatrunkowych inicjując procesy krzepnięcia krwi.
  • Kwas hialuranowy – ma właściwości hydrofilne i nawilżające ranę. Utrzymuje w tkankach wodę, znacząco skręca czas gojenia się ran, redukuje ból a także zmniejsza ryzyko powstania blizn.
  • Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry ludzkiej.

Wskazania

Wyrób wspomaga ochronę ran i otarć na skórze, można stosować u diabetyków i osób z cukrzycą typu I i II.

Sposób użycia

Przed nałożeniem umyć skórę i dokładnie wysuszyć. Wstrząsnąć kilkanaście razy pojemnikiem przez użyciem. Zaaplikować cienką warstwę suchego proszku na chore miejsce. Nie masować. Powtarzać czynność 2 razy dziennie. Przy długotrwałym stosowaniu skontaktuj się z lekarzem.

Uwaga

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Pojemnik pod ciśnieniem - przechowywać z dala od źródeł ciepła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Po nałożeniu produktu nie masować, proszek musi utworzyć warstwę ochronną.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl