Aspirator do nosa NOSALEK 1szt. SANITY

Kod produktu: 38647
Ocena: 0

Aspirator przeznaczony do udrażniania dróg oddechowych u niemowląt i małych dzieci, poprzez usuwanie wydzieliny kataralnej z nosa.

Producent: ALBERT POLSKA
Cena: 23,75 zł 23.75
quantity szt.

Opis

Postać

Aspirator do nosa

Opakowanie

Aspirator 1 szt. (złożony z: ustnika, miękkiej końcówki do nosa, silikonowego wężyka, nakładki, zbiorniczka)

Opis

Aspirator Nosalek to urządzenie wysokiej jakości służące do udrażniania dróg oddechowych u niemowląt i małych dzieci. Aspirator chroni delikatną błonę śluzową noska dzięki miękkiej, dopasowanej anatomicznie końcówce.

Po wykonanym zabiegu maluch będzie mógł swobodnie oddychać oraz uniknie wystąpienia poważniejszych infekcji, które może powodować zalegająca wydzielina.

Sposób użycia

  • Umieścić ostrożnie zaokrągloną końcówkę w jednej z dziurek w nosie dziecka.
  • Drugą końcówkę umieścić w ustach i delikatnie wciągaj powietrze – wydzieliny będą się gromadzić w zbiorniku.
  • W razie potrzeby powtórzyć czynność z punktu 1 i punktu 2.

Uwagi

Przed i po każdym użyciu należy umyć aspirator czystą, ciepłą wodą oraz sprawdzić jego szczelność oraz kompletność, po oczyszczeniu pozostawić do całkowitego wyschnięcia, nie sterylizować wrzącą wodą lub parą.

Przechowywać Aspirator oraz jego części poza zasięgiem dzieci, w suchym i ciemnym miejscu, przyrząd w żadnym wypadku nie może być podłączany do jakichkolwiek urządzeń ssących, nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej, nie stosować środków dezynfekujących.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl