Aspirin Musująca 0,5g tabletki musujące 12 szt

Kod produktu: 25750
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat na dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu

Producent: BAYER
Cena: 12,70 zł 12.70
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki musujące

Dawka

500 mg

Opakowanie

12 tabletek

Skład

Acidum acetylsalicylicum 500 mg

Działanie

Aspirin Musująca posiada wielokierunkowe działanie: pomaga zwalczyć gorączkę, bóle czy stany zapalne.

Wskazania

Bóle o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni, ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu, skaza krwotoczna, ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, ostatni trymestr ciąży, dzieci w wieku do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowych.

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabletki co 4-8 h; maksymalnie 8 tabletek dziennie. Dzieci powyżej 12 rż.: 1 tabletka co 4-8 h, do 3 razy dziennie. Tabletki musujące należy rozpuścić w szklance wody. Przyjmować po posiłkach.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać tabletki musujace

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl