Audispray Junior (3-12 lat) Higiena uszu 25ml

Kod produktu: 26277
Ocena: 0

Preparat przeznaczony do higieny uszu u dzieci od 3 do 12. roku życia. Oczyszcza i zapobiega powstawaniu korka woskowinowego i chroni kanał słuchowy.

Producent: DIEPHARMEX
Cena: 23,50 zł 23.50
quantity szt.

Opis

Postać

Spray

Opakowanie

Pojemnik 25ml

Skład

Hipertoniczny roztwór wody morskiej kontrolowany mikrobiologicznie z dodatkiem gliceryny.

Działanie

Preparat AUDISPRAY JUNIOR zmiękcza i rozpuszcza nadmiar woskowiny, ułatwiając jej naturalny transport na zewnątrz. Preparat zawiera glicerynę, która nawilża i zmiękcza woskowinę, zapewniając delikatne działanie w kanale słuchowym dziecka. Preparat AUDISPRAY JUNIOR, bez gazowego nośnika, z końcówką regulującą zakraplanie, umożliwia regularną higienę uszu.

Wskazania

Higiena uszu u dzieci od 3 do 12 lat.

Sposób użycia

  • Dzieci w wieku od 3 do 12 lat: podanie 1-2 dawek do ucha w tygodniu.

Dzieci ze zwiększonym wydzielaniem woskowiny mogą stosować preparat AUDISPRAY JUNIOR codziennie.

  • Trzymając butelkę w pozycji pionowej, skierować końcówkę do ucha dziecka i nacisnąć aplikator 1-2 razy, aby podać preparat.
  • Masować podstawę ucha przez kilka sekund.
  • Przechylić głowę na bok, aby usunąć nadmiar preparatu i wytrzeć.
  • Opłukać końcówkę gorącą wodą po każdym użyciu.

Ostrzeżenia

Nie stosować u dzieci po drenażu ucha środkowego, w przypadku zapalenia ucha, perforacji błony bąbelkowej i wszystkich dzieci z przebytymi chorobami (zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, interwencje medyczne lub zabiegi chirurgiczne).

W przypadku wątpliwości dotyczących stosowania produktu należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. W przypadku powstania korka woskowinowego preparat może spowodować jego pęcznienie, wywołując czasami uczucie dyskomfortu. W takim przypadku należy zwrócić się do lekarza.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl