Avilin Dermo Balsam spray 75 ml

Kod produktu: 42654
Ocena: 0

Opatrunek adhezyjny w formie sprayu.

Producent: NES PHARMA
Cena: 22,45 zł 22.45
quantity szt.

Opis

Postać

Spray

Opakowanie

Pojemnik 75ml

Skład

Polimer E (eter poliwinylobutylowy)

Działanie

Wyrób medyczny Avilin przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę w celu łagodzenia podrażnień, szczególnie w okolicach pocierających się o siebie fałd skórnych i odparzeń. Działanie preparatu oparte jest na fizyko-chemicznych właściwościach eteru poliwynylobutylowego, który tworzy ochronną warstwę na powierzchni skóry i jednocześnie zapewnia odpowiednie środowisko do fizjologicznego funkcjonowania skóry.

Wskazania

Podrażnienia skóry.

Sposób użycia

Nakładać na czystą i suchą skórę w ilości zależnej od rozmiaru podrażnienia. Stosować 1 raz na dobę, nanosząc z odległości 8-10 cm, pokrywając skórę cienką warstwą. W razie konieczności miejsce po aplikacji można zabezpieczyć jałowym gazikiem.

Przeciwwskazania

  • Uczulenie na składniki preparatu.
  • Nie stosować na rany i uszkodzoną skórę z przerwaniem ciągłości tkanek.
  • Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.

Ostrzeżenia

W przypadku utrzymujących się dłużej dolegliwości i braku poprawy, bądź nasilenia się objawów należy zasięgnąć porady lekarza. Nie aplikować do oczu i na błony śluzowe. Nie stosować po upływie terminu przydatności. Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami. Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy zapoznać się z instrukcją stosowania. Chronić przed dziećmi. Sporadycznie możliwe występowanie zaczerwienienia, lub swędzenia w miejscu stosowania.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl