BIAŁA PERŁA System 5 dni żel z aplikatorem + Pasta do zębów przed wybielaniem + Płyn do płukania jamy ustnej ZESTAW

Kod produktu: 29663
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

System wybielający zęby w 5 dni - efekt wybielenia o 8 odcieni. + Pasta do zębów przed wybielaniem.+ Płyn do płukania jamy ustnej po wybielaniu. ZESTAW

Producent: VITAPRODUKT
Cena: 69,74 zł 69.74
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Biała Perła System 5 dni 1-fazowa formuła wybielająca.

Postać:

Żel + Pasta do zębów przed wybielaniem + Płyn do płukania zębów po wybielaniu.

Opakowanie:

1 zestaw

Skład:

Opakowanie zawiera: Aplikatory ( 2 sztuki + 1 zapasowy), Żel wybielający 65ml, Pastę do zębów Biała Perła 50ml, Płyn do płukania Biała Perła 140ml, Etui, Wskaźnik skali bieli zębów, Instrukcja przeprowadzenia kuracji.

Działanie:

Kuracja oparta jest o nowoczesną specjalistyczną formułę 1-fazowego wybielania oksydacyjnego. System 5 dni likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie przywracając zębom naturalną biel. Działanie kuracji obejmuje również remineralizację szkliwa higieny jamy ustnej przy zachowaniu bezpieczeństwa dziąseł.

Wskazania:

System 5 dni przeznaczony jest do przeprowadzenia aktywnej kuracji wybielającej w warunkach domowych.

Uwaga

BIAŁA PERŁA 5 DNI System Wybielający działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł. Przed rozpoczęciem kuracji wybielającej należy wyleczyć zęby (ubytki, próchnica) i stany zapalne dziąseł (przekrwienia). Żele wybielają zęby naturalne i nie mają wpływu na plomby i korony.

Sposób użycia:

Kuracja 1 - fazowa Uformowane apliaktor z żelem wybielajacym zakładamy na zęby i trzymamy około 20 minut. Zabiegi uzupełniające: Przed zastosowaniem zelu wybioelającego należy dokładnie umyc żeby przy pomocy pasty Biała Parła. Po zastosowaniu zelu wybielającego należy wypłukać żeby płynem Biała Perła.Aplikatory Biala Perła wykonane są z unikalnego tworzywa termoplastycznego. Forrmowanie aplikatorów jest proste w warunkach domowych i odbywa się przy pomocy gorącej wody. Aplikatory po uformowaniu są dokładnie dopasowane do indywidualnego kształtu zębów górnych i dolnych uzytkownika.

Środki ostrożności:

Trzymać w miejscu niedostepnym dla dzieci. Przechowywyać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla osób ponizej 1 roku zycia, kobiet w ciąży i karmiacych piersią, z chorobami dziaseł (krwawienia, zapalenia przyżebia) oraz uczulonych na któryklowiek ze składników. Minimalizować kontakt bz wargami i dziąsłami. Jeśli pojawi się podraznienie należy przerwac uzywanie produktu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl