BIBI HAPPINESS Smoczek uspokajający DENTAL od 0-6 miesiąca 1 szt.

Kod produktu: 39836 - DENTAL - B
Ocena: 0

Kolorowy smoczek ortodontyczny dedykowany niemowlętom od dnia urodzenia do 6. miesiąca życia. Specjalna końcówka typu DENTAL sprawia, że podniebienie i szczęka niemowlęcia rozwijają się odpowiednio.

Zdjęcie podglądowe. Smoczki są dostępne w różnym wzorach.

Producent: LAMPRECHT AG
Cena: 16,33 zł 16.33
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Smoczek ortodontyczny, uspokajający (DENTAL)

Opakowanie

Opakowanie "brązowy niedźwiadek", smoczek 1 szt.

Smoczek silikonowy, wolny od bisfenolu-a, -s, siarki oraz żywic ftalowych. Ekologiczne i naturalne barwniki zawarte w nadrukach zostały zastosowane w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.

Opis

Smoczek najwyższej jakości wyprodukowany w Szwajcarii. Ortodontyczny kształt smoczka przyczynia się do naturalnego rozwoju zgryzu i podniebienia, nie zaburzając odruchu ssania. Dodatkowe wgłębienie w silikonowej końcówce sprawia, że język na więcej miejsca w jamie ustnej.

Lekka i idealnie wyprofilowana tarczka "ErgoComfort" gwarantuje optymalne dopasowanie do buzi dziecka, nie powoduje podrażnień i nie zasłania noska. Smoczek wyposażony jest w "SensoPearls" - perły sensoryczne kształtem przypominające gruczoły wokół piersi (Montgomerego), dzięki czemu niemowlę doznaje znajomego i przyjemnego uczucia. 

Zabawny symbol na końcówce smoczka pozwala rozpoznać jego rozmiar i jest niewyczuwalny dla dziecka. Osłonka, którą posiada smoczek, chroni go przed zabrudzeniem i sprawia, że jest on gotowy do użycia.

Wskazania

Dla dzieci od 0-6 miesiąca życia.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl