BIBI HAPPINESS Smoczek uspokajający NATURAL od 16+ miesiąca 1 szt.

Kod produktu: 39836 - NATURAL - D
Ocena: 0

Smoczek uspokajający dla niemowląt powyżej 16. miesiąca życia. Specjalna końcówka typu NATURAL
posiada symetryczny kształt, przypominający w dotyku pierś matki.

Zdjęcie podglądowe. Smoczki są dostępne w różnym wzorach.

Producent: LAMPRECHT AG
Cena: 17,24 zł 17.24
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Smoczek naturalny (NATURAL)

Opakowanie

Opakowanie "żółta żabka", smoczek 1 szt.

Skład

Smoczek silikonowy, wolny od bisfenolu-a, -s, siarki oraz żywic ftalowych. Ekologiczne i naturalne barwniki zawarte w nadrukach zostały zastosowane w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.

Działanie

Smoczek najwyższej jakości wyprodukowany w Szwajcarii. Ma naturalny kształt, który przypomina w dotyku matczyną pierś. Symetryczny, spłaszczony kształt smoczka w naturalny sposób wspiera rozwój mowy, nie zaburzając odruchu ssania, potrzebnego przy karmieniu piersią.

Lekka i idealnie wyprofilowana tarczka "ErgoComfort" gwarantuje optymalne dopasowanie do buzi dziecka, nie powoduje podrażnień i nie zasłania noska. Smoczek wyposażony jest w "SensoPearls" - perły sensoryczne kształtem przypominające gruczoły wokół piersi (Montgomerego), dzięki czemu niemowlę doznaje znajomego i przyjemnego uczucia.

Zabawny symbol na końcówce smoczka pozwala rozpoznać jego rozmiar i jest niewyczuwalny dla dziecka. Osłonka, którą posiada smoczek, chroni go przed zabrudzeniem i sprawia, że jest on gotowy do użycia.

Wskazania

Dla niemowląt powyżej 16. miesiąca życia.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl