BIOLEVOX HA (Alevox HA) Injekcje 1ampułko-strzykawka po 2ml

Kod produktu: 26609
Ocena: 4

Preparat zawiera w iniekcji kwas hialuronowy o wysokim stężeniu

Producent: BIOVICO
Cena: 195,00 zł 195.00
quantity szt.

Opis

Producent

BIOVICO

Postać

Żel w ampułce

Dawka

2.2%

Opakowanie

1 ampułkostrzykawka

Skład:

1 ml roztworu zawiera 22 mg hialuronianu sodu pochodzenia fermentacyjnego, słaby roztwór buforowy fosforanu, sterylny i izotoniczny jak i apyrogenny, Ph 7,2 oraz wodę do iniekcji.

Działanie

BIOLEVOX HA to nowoczesny żel hialuronowy na stawy na poprawę ruchomości stawów oraz schorzeń wynikających ze zwyrodnienia stawu kolanowego (lub innego stawu), kontuzji lub degeneracji chrząstki stawowej.W chorobie zwyrodnieniowej stawów jest zaburzona równowaga między procesem niszczenia stawu a jego regeneracją. W zdrowym stawie maź stawowa zawiera naturalnie wytwarzany kwas hialuronowy, który wpływa między innymi na elastyczność stawu. Dzięki swoim właściwościom smarującym i amortyzującym umożliwia bezbolesny ruch w stawie. Oprócz tego zaopatruje chrząstkę stawową w substancje odżywcze. W przypadku uszkodzenia stawu w wyniku urazu lub choroby zwyrodnieniowej stawu elastyczność i lepkość mazi stawowej jest wyraźnie obniżona, co zmniejsza ruchomość stawu, wywołuje bóle i powoduje destrukcję chrząstki stawowej.

Wskazania

Dolegliwości bólowe i ograniczenia ruchomości stawów wynikające ze zmian zwyrodnieniowych lub pourazowych stawu kolanowego i innych stawów maziowych.

Przeciwskazania

Preparat nie może być stosowany w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na jakikolwiek zawarty w nim składnik.

Dawkowanie

Produkt należy wstrzykiwać raz w tygodniu dostawowo, w sumie wykonuje się 3 do 5 zastrzyków dostawowych. Efekty leczenia z zastosowaniem od 3 do 5 zastrzyków dostawowych odczuwa się przez co najmniej 6 miesięcy.ZABIEG INIEKCJI DOSTAWOWEJ MOŻE WYKONYWAĆ TYLKO LEKARZ

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka dobowa
Postać ampułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl