BISZOLIN Balsam mineralny, z biszofitem 100 g

Kod produktu: 32054
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Balsam mineralny z Morza Prehistorycznego

Producent: NAMI
Cena: 23,54 zł 23.54
quantity szt.

Opis

Postać

Balsam

Opakowanie

Butelka 100 ml

Skład

Składniki/ Ingredients: Magnesium Chloride, Microcrystalline Cellulose, Glycerin, Aqua.

Biszolin naturalny to minerał wydobywany przy odwiertach ropy naftowej. Zawiera roztwór chlorku magnezowego o mineralizacji 400-500 g/l oraz ponad 30 mikro- i makroelementów.

Działanie

Żel z biszofitem BISZOLIN zawiera naturalny roztwór mineralny soli bromowo-chlorkowo-magnezowych o stężeniu 400-450 g/l, z ponad 30 różnymi mikroelementami. Postać ta umożliwia szybkie wchłanianie przez skórę substancji aktywnych.BISZOLIN to produkt otrzymywany z biszofitu naturalnego posiadający wszystkie jego właściwości. Biszofit sformował się kilkaset milionów lat temu w skutek wyparowania ekologicznie czystej wody Morza Prehistorycznego i jest naturalnym koncentratem wszystkich mikroelementów w niej rozpuszczonych. Z czasem warstwy biszofitu zostały całkowicie pokryte minerałami osadowymi i obecnie zalegają na głębokości 1100-1700 m od powierzchni ziemi.

Wskazania

Skutecznie wspomaga walke z takimi dolegliwościami jak:

  • bóle kregosłupa
  • reumatyczne bóle stawów
  • bóle barków i kolan
  • zapalenie korzonków nerwowych
  • bóle mięśni, kurcz mięśni
  • żylaki kończyn dolnych
  • stany pourazowe ostrogi, haluksy.

Sposób użycia

Niewielką ilość żelu wmasowywać przez 3 min aż do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się stosowanie BISZOLINU 2-3 razy dziennie w ciągu 14 dni, po 10 dniach powtórzyć. Żelu nie należy stosować na rany i skórę zmienioną chorobowo.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl