BOIRON Antimonium crudum 5 CH granulki 4g

Kod produktu: 42325
Ocena: 0

Lek homeopatyczny o szerokim działaniu terapeutycznym

Producent: BOIRON
Cena: 14,64 zł 14.64
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 5 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Antimonium crudum 5 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Homeopat wykazuje działanie w obrębie przewodu pokarmowego przede wszystkim żołądka i jelit oraz skóry i przydatków skóry.Podstawowe wskazania to zaburzenia dyspeptyczne występujące po przejedzeniu, biegunki związane z nietolerancją pokarmową, biegunki letnie, sączące zmiany skórne, liszajec, nadmierne rogoacenia skóry, brodawki, brodawki podeszwowe. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Ostrzeżenia

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl