BOIRON Arnica Montana 9CH granulki 4g

Kod produktu: 40078
Ocena: 3.27013

Przykładem tego, jak szerokie działanie mają leki homeopatyczne Boiron, jest Arnica Montana 9 CH. To preparat w formie granulek, który można przyjmować m.in. wtedy, gdy dokuczają bóle reumatyczne, pojawia się wysypka. Zalecany jest także po udarze, przy skaleczeniach, dolegliwościach serca i układu krążenia. Można go również przyjmować w stanach gorączkowych, przy urazach, zmęczeniu mięśni i w wielu innych przypadkach.

Producent: BOIRON
Cena: 12,69 zł 12.69
quantity szt.

Opis

Prowadzona przez nas apteka internetowa to miejsce, gdzie znaleźć można m.in. leki homeopatyczne Bairon. Zamówienia na preparaty typu Arnica Montana 9 CH granulki 4g realizujemy na takich samych zasadach, jak sklep online.

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 9 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Arnica Montana 9 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Znajdujący się w naszym asortymencie preparat Arnica Montana 9 CH w 4 g granulkach przeznaczony do stosowania ustnego ma bardzo szerokie spectrum zastosowania. Biorąc pod uwagę, że działa w obrębie mięśni i tkanek podskórnych, a także naczyń włosowatych i wybroczyn krwawych, to można go przyjmować m.in. w stanach gorączkowych przebiegających z osłabieniem, przy zaczerwienionej i przekrwionej twarzy. Zalecany jest przy wszystkich typach urazów (krwawienia skąpe i średnio obfite), zmęczeniu mięśniowym czy bolesnych żylakach oraz osobom, które mają problem z kruchymi naczynkami. Oprócz tego można przyjmować go przy dolegliwościach serca i układu krążenia oraz wysypkach czy skutkach udaru. Przyspiesza regenerację tkanek, działa przeciwzapalnie i łagodzi skurcze. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a szczególnie strun głosowych i gardła. Preparat przyczynia się do usunięcia symptomów chrypki, złagodzenia bezgłosu spowodowanego długotrwałym wysiłkiem strun głosowych, a także eliminuje wzdęcia. Polecany jest również dla niemowląt o znacznym łaknieniu oraz przy wzdęciach. Biorąc pod uwagę, że lek ma bardzo szerokie wskazania terapeutyczne, można stosować go przy wielu różnych chorobach. Dlatego nie ma dołączonej ulotki informacyjnej, a na opakowaniu nie umieszczono informacji dotyczącej sposobu dawkowania.

Przeciwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą występującą w leku. Ze względu na laktozę, preparat nie powinien być przyjmowany przez pacjentów z rzadką, wrodzoną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy lub upośledzonym wchłanianiem glukozy/galaktozy. Z kolei ze względu na obecność sacharozy, leku nie powinni także przyjmować pacjenci z rzadką, wrodzoną nietolerancją fruktozy, upośledzonym wchłanianiem glukozy/galaktozy lub niedoborem sacharazy i izomaltazy.

Sposób użycia:

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, stosować 3 x 5 granulek pod język aż do ich rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek należy rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Preparat trzeba najpóźniej przyjąć 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5 h po posiłku.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl