BOIRON Aviaire 15 CH granulki 4 g

Kod produktu: 2484
Ocena: 5

Lek homeopatyczny Boiron Aviaire to produkt, który nie ma jednego wskazania leczniczego. Z racji swojej formuły może być wykorzystywany w przypadku bardzo wielu chorób. Stosuje się go doustnie zarówno w leczeniu objawowym (zmianach miejscowych i ostrych stanach chorobowych), jak i w przypadku dolegliwości przewlekłych. Zastosowanie i wielkość przyjmowania dawki najlepiej skonsultować z lekarzem.

Producent: BOIRON
Cena: 11,03 zł 11.03
quantity szt.

Opis

Skuteczność leków homeopatycznych, które może zaproponować pacjentom nasza apteka internetowa, została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych. Mogą je stosować zarówno dzieci, jak i osoby starsze. Jeśli chodzi o realizację zamówień, to zasady sprzedaży są bardzo zbliżone do tych, jakie ma sklep online.

Producent     

BOIRON

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 15 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład:

Aviaire 15 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Homeopatyczny produkt, jakim jest Boiron Aviaire, może mieć bardzo szerokie wskazania terapeutyczne. Ponieważ nie wywołuje działań niepożądanych, lekarze zapisują go nie tylko dzieciom czy osobom starszym, ale także – jeśli nie ma przeciwskazań - kobietom w ciąży albo niemowlakom. Brak konkretnych wskazań leczniczych powoduje, że preparat stosuje się zarówno w leczeniu objawowym, czyli w sytuacjach zmian miejscowych, jak i w ostrych stanach chorobowych. Ten sam lek można stosować także przy dolegliwościach przewlekłych, które wymagają zastosowania tzw. leczenia podłoża chorobowego. Przy pierwszym użyciu produktu zaleca się konsultację z lekarzem. Do leku homeopatycznego Aviaire formy Boiron nie ma dołączonej ulotki informacyjnej i nie umieszczono na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Sposób użycia

Lek stosuje się doustnie, zgodnie z zaleceniem lekarza, który określa jego dawkowanie. Jeśli nie ustali inaczej, to zazwyczaj przyjmuje się 1 - 2 x dziennie po 5 granulek. Produkt może być stosowany z innymi lekami homeopatycznymi lub alopatycznymi. Lek zawiera sacharozę i laktozę. Dlatego nie powinien być zażywany przez osoby z rzadką, wrodzoną nietolerancją fruktozy, niedoborem sacharozy bądź izomaltazy czy upośledzonym wchłanianiem glukozy. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu. Lek nie powinien być przyjmowany przez pacjentów z wrodzoną nietolerancją galaktozy czy fruktozy  lub upośledzonym wchłanianiem glukozy/galaktozy oraz niedoborem laktazy, sacharazy i izomaltazy.

Uwaga

W przypadku braku leku  w aptece, preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt e-mailowy pod adres: kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny: 032-415-14-67 w godz. od 8-22 (w dni robocze).

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl