BOIRON Calcarea Carbonica Ostrearum 200 CH granulki 4g

BOIRON Calcarea Carbonica Ostrearum 200 CH granulki 4g

Kod produktu: 1006
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Homeopatyczny produkt leczniczy bez wskazań leczniczych.

Producent: BOIRON
Cena: 19,45 zł 19.45
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 200 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Calcarea carbonica ostrearum 200 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Właściwości

Lek homeopatyczny stosowany w różnych dolegliwościach. Wskazaniem do stosowania jest okres rozwoju organizmu jak i zaniku (osoby starsze). Polecany jest dla dzieci i młodzieży w nawracających zapaleniach nosa, gardła,ucha, anginy, zapaleniu oskrzeli. Wyprysku niemowlęcym, zaburzeniach wzrostu, opóżnione chodzenie lub ząbkowanie, pełnoobiawowa krzywica. U dorosłych wskazany przy kamicy nerkowej,zaburzeniach przemiany materii,nadwadze,otyłości,stanie przedcukrzycowym a także w nadciśnieniu tętniczym na tle miażdżycy, również w chorobie zwyrodnieniowej stawów. Calcarea jest podstawowym lekiem głębokiego działania stosowanym w pediatrii.

Sposób użycia

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Ostrzeżenia

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Dane techniczne

Wiek od 1 dnia życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać granulat

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl