BOIRON China Rubra 9 CH granulki 4 g

Kod produktu: 7641
Ocena: 0

Lek homeopatyczny o szerokim działaniu

Producent: BOIRON
Cena: 12,95 zł 12.95
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 9 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład:

China Rubra 9 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Działanie homeopatu wynika bezpośrednio z działania China Rubra. China Rubra jest skuteczna dzięki zawratości wielu alkaliodów, z których do najważniejszych należą: chinina, chinidyna, cynchonina, cynchonidyna. Najczęstrzym wskazaniem do stosowania leku są krwotoki o małej lub średniej obfitości, krwawienia z nosa, niebolesne ale wyczerpujące biegunki, ostre zapalenia jelit, stany gorączkowe, zespoły grypowe, okresoawa gorączka, niedokrwistość, osłabienie w okresie rekonwalescencji, bezsenność, nerwoból nerwu trójdzielnego. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Stosowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Przeciwskazania

W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych w czasie stosowania produktu homeopatycznego należy skonsultować się z lekarzem.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl