BOIRON Hepar sulfur 15 CH granulki 4 g

BOIRON Hepar sulfur 15 CH granulki 4 g

Kod produktu: 29809
Ocena: 0

Lek homeopatyczny o szerkim spektrum działania

Producent: BOIRON
Cena: 13,87 zł 13.87
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 15CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład:

Hepar Sulfur 15 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Homeopat działa w obrębie zabużeń skóry, dotyczy to głównie wszystkich procesów ropnych np.ropne zapalenia skóry, ropne zapalenia spojówek, katar ropny, ropne zapalenie zatok, ucha, zapalenie migdałków ze skłonnością do ropienia oraz ropienie okołozębowe. Należy unikać stosowania Hepar Sulfur w przypadku procesów ropnych toczących się w zamkniętych przestrzeniach. Najczęstrzym wskazaniem do stosowania leku są ostre zapalenia oskrzeli, krtani, tchawicy oraz stany nieżytowe dróg oddechowych. Polecany również w przewlekłych procesach ropnych. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Ostrzeżenia

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl