BOIRON Kalium Bichromicum 9CH granulki 4g

Kod produktu: 3010
Ocena: 3.0899 (Ilość ocen: 2)

Lek homeopatyczny Boiron Kalium dostępny w formie granulek ma zastosowanie m.in. na zapalenie zatok czołowych, nieżyt błony śluzowej nosa oraz przy uczuciu ciężaru i pełności po posiłku z nudnościami. Z jego pomocą można także zlikwidować przykry zapach oddechu, potu. Nadaje się również przy zapaleniu i powiększeniu węzłów chłonnych oraz przy innych schorzeniach, gdyż ma bardzo szerokie zastosowanie.

Producent: BOIRON
Cena: 13,79 zł 13.79
quantity szt.

Opis

Prowadzona przez nas apteka internetowa zaopatruje pacjentów zarówno korzystających z tradycyjnej medycyny, jak i leczenia homeopatycznego. Realizując podobnie jak sklep online e-zamówienia, oferuje różnego rodzaju leki homeopatyczne takie jak np. Boiron Kalium Bichromicum 9CH granulki 4g.

Producent     

BOIRON

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 9 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Kalium bichromicum 9 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Podobnie jak inne leki homeopatyczne i ten preparat ma bardzo szerokie zastosowanie. Granulki można przyjmować na zapalenie zatok czołowych, nieżyt błony śluzowej nosa z bólem i uczuciem ucisku u nasady nosa, a także wówczas, gdy pojawia się gęsty, lepki, zielonkawy wyciek przylegający, tworzący niekiedy strupy w otworach nosowych oraz spływający po tylnej ścianie gardła (obfite wydzielanie śliny, często o metalicznym posmaku). To preparat mający też zastosowanie przy uczuciu ciężaru i pełności po posiłku z nudnościami. Ponadto likwiduje przykry zapach oddechu, potu, wydzielin, stolca itd. Lek homeopatyczny Kalium marki Boiron przyjmować można także na zapalenie i powiększenie węzłów chłonnych oraz owrzodzenia błon śluzowych z tendencją do ropienia. Z racji tego, że leczenie homeopatyczne opiera się przede wszystkim na zasadzie podobieństwa, stosuje się niską dawkę substancji aktywnej, która może tę chorobę wyleczyć. Wysokie rozcieńczenia leków homeopatycznych w naturalny sposób pobudzają organizm do walki z chorobą i wzmacniają jego wewnętrzne siły odpornościowe. Ponadto lek może mieć znacznie szersze zastosowanie terapeutyczne. Sposób dawkowania powinien być jednak ustalony bezpośrednio z lekarzem, który dopasuje ilość preparatu do schorzenia na jakie cierpi pacjent.  

Stosowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej - 5 granulek 3 razy dziennie, w miarę poprawy rzadziej.

Przeciwskazania

Lek nie powinien być stosowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Nie jest także wskazany dla pacjentów z wrodzoną nietolerancją galaktozy czy fruktozy lub upośledzonym wchłanianiem glukozy/galaktozy oraz niedoborem laktazy, sacharazy i izomaltazy.

 

Uwaga

W przypadku braku leku  w aptece, preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt e-mailowy pod adres: kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny: 032-415-14-67 w godz. od 8-22 (w dni robocze).

Opinie o produkcie (2)

26 listopada 2019

Bardzo dobry w przypadku kataru.

17 kwietnia 2021

Super lek na katar z zatkana dziurką, gdzie katar za bardzo nie wyplywa

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl