BOIRON Lachesis Mutus 15 CH granulki 4 g

Kod produktu: 1766
Ocena: 3.21739

Dostępny w granulkach lek homeopatyczny Lachesis Mutus zalecany jest przede wszystkim kobietom w okresie menopauzy, pomagający w uderzeniach gorąca, przy zmianie nastroju. Przyjmowany jest także przez nastolatki przy zaburzeniach emocjonalnych w okresie dojrzewania. Preparat ma zastosowanie przy wielu innych chorobach, a jego przeznaczenie i dawkowanie określa lekarz na podstawie stwierdzonej diagnozy.

Producent: BOIRON
Cena: 14,30 zł 14.30
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Sprzedaż leków homeopatycznych takich jak np. Lachesis Mutus może prowadzić tylko apteka internetowa lub stacjonarna. Nasza posiada w tym zakresie bardzo szeroki wybór. Zamówienia na produkty realizujemy w taki sam sposób jak sklep online.

Producent

BOIRON

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 15CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Lachesis mutus 15 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

W leczeniu homeopatycznym poszczególne preparaty mają szerokie spectrum działania. W przypadku leku Lachesis Mutus głównym adresatem są kobiety w okresie menopauzy, które zmagają się z uderzeniami gorąca, zmianami nastroju itd. Preparat podaje się także w stanach lękowych, depresji z okresami pobudzenia i gadatliwości. Stosuje się również u osób, które mają skłonności do używek oraz nierzadko przepisywany jest nastolatkom w okresie dojrzewania przy zaburzeniach natury emocjonalnej. To preparat zaliczany do ogółu leków i suplementów diety opartych w całości lub znaczącej części o zasady homeopatii. Wskazania terapeutyczne tego produktu są bardzo duże, a ostateczne dawkowanie ustala lekarz pod kątem stwierdzonych dolegliwości. W leczeniu homeopatycznym stosuje się leki zawierające bardzo niskie dawki substancji czynnych. W dawkach większych wywołują one u osoby zdrowej objawy podobne do objawów chorobowych obserwowanych u pacjenta. Ta sama substancja aktywna podana więc w dużych dawkach wywołuje u człowieka zdrowego objawy choroby, a podana w minimalnych dawkach może tę chorobę wyleczyć.

Sposób użycia

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej - 5 granulek raz dziennie. Lek przyjmuje się drogą podjęzykową, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek trzeba rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Preparat powinno się przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5 h po posiłku.

Przeciwskazania

Lek nie powinien być przyjmowany przez pacjentów nadwrażliwych na którykolwiek składnik produktu. Nie poleca się go również osobom z wrodzoną nietolerancją galaktozy czy fruktozy oraz tym, które cierpią na upośledzone wchłanianie glukozy/galaktozy oraz z niedoborem laktazy, sacharazy i izomaltazy.

Uwaga

W przypadku braku leku  w aptece, preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt e-mailowy pod adres: kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny: 032-415-14-67 w godz. od 8-22 (w dni robocze).

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl