BOIRON Rhus Toxicodendron  15CH granulki 4g

BOIRON Rhus Toxicodendron 15CH granulki 4g

Kod produktu: 6242
Ocena: 0

Lek homeopatyczny o szerokim działaniu

Producent: BOIRON
Cena: 13,09 zł 13.09
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 15 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Rhus Toxicodendron 15 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Dane toksykologiczne i badania doświadczalne wykazały selektywne działanie w obrębie skóry, błon śluzowych, okołostawowej tkanki łącznej włóknistej, układu nerwowego, zespół gorączkowy przebiegający z osłabieniem. Homeopat posiada wskazania dermatologiczne (wykwity rumieniowo-obrzękowe, wyprysk, półpasiec, róża, trądzik, opryszczka), wskazania dotyczące narządu ruchu (reumatyzm, skręcenia, zwichnięcia, rwa kulszowa), dynamiczne stany gorączkowe (grypa, stany grypowe, choroby wirusowe ). Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Ostrzeżenia

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl