BOIRON Sabadilla Officinarum 9CH granulki 4 g

Kod produktu: 8707
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Homeopatyczny produkt leczniczy o szerokim spektrum działania

Producent: BOIRON
Cena: 13,36 zł 13.36
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 9 CH

Opakowanie

4g

Skład

Sabadilla Officinarum 9 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Lek działa w obrębie błony śluzowej nosa, gardła i spojówek, układu nerwowego, przewodu pokarmowego. Podstawowe wskazania dotyczą GDO i ucha np. nieżyt błony śluzowej nosa o podłożu naczynio-ruchowym, katar sienny. Wskazania dotyczą również przewodu pokarmowego i zaburzeń spowodowanych chorobami pasożytniczymi.

Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Ostrzeżenia

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl